Diferență între revizuiri ale paginii „NWOM NR 3 Prima slujbă de ordin religios (Întâia slujbă a lu’ gavrilescu zis și arhanghelu’)”
(Câteva update-uri care actualizează NEW WORLD ORDER MEDIAWRITE-UL care prezintă Întâia slujbă a lu' gavrilescu zis și arhanghelu', care este un cadou cu ocazia împlinirii a 8 ani a fiicei acestuia Sânziana.) |
m (a fost adaugat/readaugata inregistrarea video a slujbei, care fusese pierduta printre fisiere. wow. este un fisier very valuable.) |
||
(Nu s-au afișat 9 versiuni intermediare efectuate de același utilizator) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Prima slujbă de ordin religios (MEDIAWRITE) a Imperiului, care se află și este în spiritul principiilor Noii Ordini Mondiale. | Prima slujbă de ordin religios (MEDIAWRITE) a Imperiului, care se află și este în spiritul principiilor Noii Ordini Mondiale. În cadrul slujbei au fost invitați marea majoritate a deputaților și senatorilor din Parlamentul României, precum și toate formațiunile politice din România. De asemenea, invitația la slujba de ordin religios a fost transmisă către marea majoritate a fomațiunilor politice din România. | ||
==== Înregistrarea video a slujbei de ordin religios ==== | |||
Aici poți vizualiza slujba de ordin religios: | |||
* https://www.youtube.com/watch?v=KeCrIwW5Kf8 - youtube.com | |||
* [[:Fișier:Prima slujbă de ordin religios (Întâia slujbă a lu’ gavrilescu zis și arhanghelu’).mp4|www.sfantulimperiu.by.mediawrite.agency]] | |||
==== Prezentarea planurilor Sfântului Imperiu susținută în cadrul slujbei ==== | |||
Aici poți accesa documentul/actul prezentat în cadrul slujbei https://docs.google.com/presentation/d/1amhqq14BXnvtQSuBc-e5IbEsbZPBiPicTsGgnuPCH0k/edit?usp=sharing | |||
''' | ==== Lista demnitarilor, a senatorilor și deputaților care au participat ==== | ||
'''Lista celor cărora li s-au adus la cunoștință directivele Noua Ordine Mondială''', ce au fost prezentate în cadrul slujbei de ordin religios, directive ce au fost publicate în [[:Categorie:NWOM|Monitorul Oficial]] al Noii Ordini Mondiale. | |||
{| class="wikitable" | |||
|1. daniel.rusu@cdep.ro | |||
|- | |||
|2. beniamin.todosiu@cdep.ro | |||
|- | |||
|3. glad.varga@cdep.ro | |||
|- | |||
|4. adrian.wiener@cdep.ro | |||
|- | |||
|5. simona.bucuraoprescu@cdep.ro | |||
|- | |||
|6. mircia.chelaru@cdep.ro | |||
|- | |||
|7. daniel.constantin@cdep.ro | |||
|- | |||
|8. nicolae.georgescu@cdep.ro | |||
|- | |||
|9. ionut.mosteanu@cdep.ro | |||
|- | |||
|10. antonio.andrusceac@cdep.ro | |||
|- | |||
|11. catalina.ciofu@cdep.ro | |||
|- | |||
|12. mircea.fechet@cdep.ro | |||
|- | |||
|13. teodor.lazar@cdep.ro | |||
|- | |||
|14. rozalia.biro@cdep.ro | |||
|- | |||
|15. steluta.cataniciu@cdep.ro | |||
|- | |||
|16. ioan.cupsa@cdep.ro | |||
|- | |||
|17. silviu.dehelean@cdep.ro | |||
|- | |||
|18. mihai.lasca@cdep.ro | |||
|- | |||
|19. ioan.mang@cdep.ro | |||
|- | |||
|20. bogdan.ivan@cdep.ro | |||
|- | |||
|21. lorant.sas@cdep.ro | |||
|- | |||
|22. suciuvd@cdep.ro | |||
|- | |||
|23. marius.budai@cdep.ro | |||
|- | |||
|24. andrei.dranca@cdep.ro | |||
|- | |||
|25. radu.gradinaru@cdep.ro | |||
|- | |||
|26. gabriel.andronache@cdep.ro | |||
|- | |||
|27. mitrutflucus@cdep.ro | |||
|- | |||
|28. andrei.miftode@cdep.ro | |||
|- | |||
|29. francisc.toba@cdep.ro | |||
|- | |||
|30. cristina.vecerdi@cdep.ro | |||
|- | |||
|31. ciprian.ciubuc@cdep.ro | |||
|- | |||
|32. gabriel.avramescu@cdep.ro | |||
|- | |||
|33. nicolae.roman@cdep.ro | |||
|- | |||
|34. emanuel.ungureanu@cdep.ro | |||
|- | |||
|35. calin.balabasciuc@cdep.ro | |||
|- | |||
|36. dumitru.coarna@cdep.ro | |||
|- | |||
|37. patriciu.achimas@cdep.ro | |||
|- | |||
|38. cristina.burciu@cdep.ro | |||
|- | |||
|39. botond.csoma@cdep.ro | |||
|- | |||
|40. radu.moisin@cdep.ro | |||
|- | |||
|41. oana.murariu@cdep.ro | |||
|- | |||
|42. danut.aelenei@cdep.ro | |||
|- | |||
|43. mirceabanias@cdep.ro | |||
|- | |||
|44. bogdan.bola@cdep.ro | |||
|- | |||
|45. cristina.dumitrache@cdep.ro | |||
|- | |||
|46. dumitru.focsa@cdep.ro | |||
|- | |||
|47. stelian.ion@cdep.ro | |||
|- | |||
|48. lucian.lungoci@cdep.ro | |||
|- | |||
|49. cristina.rizea@cdep.ro | |||
|- | |||
|50. mariushoriatutuianu@cdep.ro | |||
|- | |||
|51. zoltan.miklos@cdep.ro | |||
|- | |||
|52. liviu.balint@cdep.ro | |||
|- | |||
|53. daniel.blaga@cdep.ro | |||
|- | |||
|54. gabriel.plaiasu@cdep.ro | |||
|- | |||
|55. radu.popa@cdep.ro | |||
|- | |||
|56. marian.tachianu@cdep.ro | |||
|- | |||
|57. ioan.vulpescu@cdep.ro | |||
|- | |||
|58. iulian.badea@cdep.ro | |||
|- | |||
|59. daniel.gheba@cdep.ro | |||
|- | |||
|60. eliza.peta@cdep.ro | |||
|- | |||
|61. alexandra.presura@cdep.ro | |||
|- | |||
|62. ionut.stroe@cdep.ro | |||
|- | |||
|63. alina.tanasescu@cdep.ro | |||
|- | |||
|64. laura.vicol@cdep.ro | |||
|- | |||
|65. sorin.muncaciu@cdep.ro | |||
|- | |||
|66. bogdan.rodeanu@cdep.ro | |||
|- | |||
|67. viorica.sandu@cdep.ro | |||
|- | |||
|68. george.stanga@cdep.ro | |||
|- | |||
|69. marian.mina@cdep.ro | |||
|- | |||
|70. dan.vilceanu@cdep.ro | |||
|- | |||
|71. gabor.hajdu@cdep.ro | |||
|- | |||
|72. kelemenhunor@cdep.ro | |||
|- | |||
|73. anamaria.gavrila@cdep.ro | |||
|- | |||
|74. pollyanna.hangan@cdep.ro | |||
|- | |||
|75. vetuta.stanescu@cdep.ro | |||
|- | |||
|76. rodica.barcari@cdep.ro | |||
|- | |||
|77. stefan.musoiu@cdep.ro | |||
|- | |||
|78. titus.paunescu@cdep.ro | |||
|- | |||
|79. mihail.albisteanu@cdep.ro | |||
|- | |||
|80. monica.berescu@cdep.ro | |||
|- | |||
|81. cosette.chichirau@cdep.ro | |||
|- | |||
|82. vasile.citea@cdep.ro | |||
|- | |||
|83. filip.havarneanu@cdep.ro | |||
|- | |||
|84. cristian.ivanuta@cdep.ro | |||
|- | |||
|85. silviu.macovei@cdep.ro | |||
|- | |||
|86. alexandru.muraru@cdep.ro | |||
|- | |||
|87. sorin.nacuta@cdep.ro | |||
|- | |||
|88. marius.ostaficiuc@cdep.ro | |||
|- | |||
|89. oana.cambera@cdep.ro | |||
|- | |||
|90. daniel.gheorghe@cdep.ro | |||
|- | |||
|91. daniel.ghita@cdep.ro | |||
|- | |||
|92. gianina.serban@cdep.ro | |||
|- | |||
|93. norbert.apjok@cdep.ro | |||
|- | |||
|94. darius.pop@cdep.ro | |||
|- | |||
|95. gheorghe.simon@cdep.ro | |||
|- | |||
|96. virgil.popescu@cdep.ro | |||
|- | |||
|97. adrian.giurgiu@cdep.ro | |||
|- | |||
|98. ervin.molnar@cdep.ro | |||
|- | |||
|99. dan.tanasa@cdep.ro | |||
|- | |||
|100. oana.bulai@cdep.ro | |||
|- | |||
|101. corneliu.cozmanciuc@cdep.ro | |||
|- | |||
|102. laurentiu.leoreanu@cdep.ro | |||
|- | |||
|103. remus.munteanu@cdep.ro | |||
|- | |||
|104. florin.barbu@cdep.ro | |||
|- | |||
|105. adrian.chesnoiu@cdep.ro | |||
|- | |||
|106. marius.iancu@cdep.ro | |||
|- | |||
|107. gigel.stirbu@cdep.ro | |||
|- | |||
|108. adrian.axinia@cdep.ro | |||
|- | |||
|109. gratiela.gavrilescu@cdep.ro | |||
|- | |||
|110. george.ionescu@cdep.ro | |||
|- | |||
|111. rodica.paraschiv@cdep.ro | |||
|- | |||
|112. mihai.politeanu@cdep.ro | |||
|- | |||
|113. catalin.predoiu@cdep.ro | |||
|- | |||
|114. bogdan.toader@cdep.ro | |||
|- | |||
|115. adrian.cozma@cdep.ro | |||
|- | |||
|116. radu.panait@cdep.ro | |||
|- | |||
|117. lucian.bode@cdep.ro | |||
|- | |||
|118. florian.neaga@cdep.ro | |||
|- | |||
|119. alin.prunean@cdep.ro | |||
|- | |||
|120. denes.seres@cdep.ro | |||
|- | |||
|121. dan.barna@cdep.ro | |||
|- | |||
|122. sebastian.suciu@cdep.ro | |||
|- | |||
|123. constantin.sovaiala@cdep.ro | |||
|- | |||
|124. raluca.turcan@cdep.ro | |||
|- | |||
|125. dorel.acatrinei@cdep.ro | |||
|- | |||
|126. ioan.balan@cdep.ro | |||
|- | |||
|127. eugen.bejinariu@cdep.ro | |||
|- | |||
|128. radu.ciornei@cdep.ro | |||
|- | |||
|129. angelica.fador@cdep.ro | |||
|- | |||
|130. bogdan.gheorghiu@cdep.ro | |||
|- | |||
|131. florin.puscasu@cdep.ro | |||
|- | |||
|132. soldan.gheorghe@cdep.ro | |||
|- | |||
|133. costel.barbu@cdep.ro | |||
|- | |||
|134. florica.calota@cdep.ro | |||
|- | |||
|135. florin.piper@cdep.ro | |||
|- | |||
|136. catalin.drula@cdep.ro | |||
|- | |||
|137. marilen.pirtea@cdep.ro | |||
|- | |||
|138. cabinet.presedinte@cdep.ro | |||
|- | |||
|139. cosmin.sandru@cdep.ro | |||
|- | |||
|140. daniel.toda@cdep.ro | |||
|- | |||
|141. mirela.furtuna@cdep.ro | |||
|- | |||
|142. george.siscu@cdep.ro | |||
|- | |||
|143. eugen.terente@cdep.ro | |||
|- | |||
|144. mihai.botez@cdep.ro | |||
|- | |||
|145. raisa.enachi@cdep.ro | |||
|- | |||
|146. adrian.solomon@cdep.ro | |||
|- | |||
|147. nelu.tataru@cdep.ro | |||
|- | |||
|148. cristian.buican@cdep.ro | |||
|- | |||
|149. laurentiu.cazan@cdep.ro | |||
|- | |||
|150. stefan.popa@cdep.ro | |||
|- | |||
|151. georgebadiu@cdep.ro | |||
|- | |||
|152. sebastian.burduja@cdep.ro | |||
|- | |||
|153. diana.buzoianu@cdep.ro | |||
|- | |||
|154. carmen.moldovan@cdep.ro | |||
|- | |||
|155. tudor.pop@cdep.ro | |||
|- | |||
|156. alexandru.rafila@cdep.ro | |||
|- | |||
|157. cristina.traila@cdep.ro | |||
|- | |||
|158. diana.tusa@cdep.ro | |||
|- | |||
|159. oana.toiu@cdep.ro | |||
|- | |||
|160. valentin.fagarasian@cdep.ro | |||
|- | |||
|161. iulian.lorincz@cdep.ro | |||
|- | |||
|162. ognean.cristici@cdep.ro | |||
|- | |||
|163. slobodan.ghera@cdep.ro | |||
|- | |||
|164. ibram.iusein@cdep.ro | |||
|- | |||
|165. varujan@cdep.ro | |||
|- | |||
|166. bogdan.stoica@cdep.ro | |||
|- | |||
|167. silviu.vexler@cdep.ro | |||
|- | |||
|168. gabriel.zisopol@cdep.ro | |||
|- | |||
|169. cabinetparlamentar.sorinvlasin@yahoo.com | |||
|- | |||
|170. turos.lorand@senat.ro | |||
|- | |||
|171. paul.stanescu@senat.ro | |||
|- | |||
|172. simona.spataru@senat.ro | |||
|- | |||
|173. sebastian.raducanu@senat.ro | |||
|- | |||
|174. vlad.pufu@senat.ro | |||
|- | |||
|175. ion.prioteasa@senat.ro | |||
|- | |||
|176. dragos.popescu@senat.ro | |||
|- | |||
|177. nicoleta.pauliuc@senat.ro | |||
|- | |||
|178. aurel.oprinoiu@senat.ro | |||
|- | |||
|179. ionut.neagu@senat.ro | |||
|- | |||
|180. claudiu.muresan@senat.ro | |||
|- | |||
|181. olt@psd.ro | |||
|- | |||
|182. ion.mircescu@senat.ro | |||
|- | |||
|183. Gheorghita.mindruta@senat.ro | |||
|- | |||
|184. mehedinti@psd.ro | |||
|- | |||
|185. mateybogdan100@yahoo.com | |||
|- | |||
|186. alfred.mihai@senat.ro | |||
|- | |||
|187. maziluliviulucian@yahoo.com | |||
|- | |||
|188. laszloattila.iroda.birou@gmail.com | |||
|- | |||
|189. raluca.ioan@senat.ro | |||
|- | |||
|190. marius.humelnicu@senat.ro | |||
|- | |||
|191. fejer.laszlo-odon@senat.ro | |||
|- | |||
|192. marius_dunca@yahoo.com | |||
|- | |||
|193. silvia.dinica@senat.ro | |||
|- | |||
|194. vasile.dincu@senat.ro | |||
|- | |||
|195. ioan.cristina@senat.ro | |||
|- | |||
|196. dancristescu2003@yahoo.com | |||
|- | |||
|197. ioanadenisa91@yahoo.com | |||
|- | |||
|198. nicusor.cionoiu@senat.ro | |||
|- | |||
|199. giorgi_andra89@yahoo.com | |||
|- | |||
|200. robert.cazanciuc@senat.ro | |||
|- | |||
|201. cristian.bordei@senat.ro | |||
|- | |||
|202. virgil.marius.bob@senat.ro | |||
|- | |||
|203. rodica.boanca@senat.ro | |||
|- | |||
|204. iulian.bica@senat.ro | |||
|- | |||
|205. viorel.badea@senat.ro | |||
|- | |||
|206. contact@alde.ro | |||
|- | |||
|207. office@dzscr.ro | |||
|- | |||
|208. office@dompolski.ro | |||
|- | |||
|209. secretariat@proromail.ro | |||
|- | |||
|210. info@nouadreapta.org | |||
|- | |||
|211. contat@taranistii.eu | |||
|- | |||
|212. partidaromilor_secretariat@yahoo.com | |||
|- | |||
|213. office@rmdsz.ro | |||
|- | |||
|214. contact@pnl.ro | |||
|- | |||
|215. andi.grosaru@cdep.ro | |||
|- | |||
|216. marian.lazar@cdep.ro | |||
|- | |||
|217. pnl@senat.ro | |||
|- | |||
|218. angel.tilvar@senat.ro | |||
|- | |||
|219. senatorbacau@gmail.com | |||
|- | |||
|220. andrei.postica@senat.ro | |||
|- | |||
|221. ion.rotaru@senat.ro | |||
|- | |||
|222. adrian.hatos@senat.ro | |||
|- | |||
|223. gheorghe.catana@senat.ro | |||
|- | |||
|224. karoly.csaszar@senat.ro | |||
|- | |||
|225. dorinel.cosma@senat.ro | |||
|- | |||
|226. monica.anisie@senat.ro | |||
|- | |||
|227. viorel.baltaretu@cdep.ro | |||
|- | |||
|228. violeta.alexandru@cdep.ro | |||
|- | |||
|229. dan.ivan@senat.ro | |||
|- | |||
|230. matiescalin@yahoo.ro | |||
|- | |||
|231. lilian.scripnic@cdep.ro | |||
|- | |||
|232. oana.florea@cdep.ro | |||
|- | |||
|233. tudor.benga@cdep.ro | |||
|- | |||
|234. maya.teodoroiu@cdep.ro | |||
|- | |||
|235. sebastian.cernic@senat.ro | |||
|- | |||
|236. psd@psd.ro | |||
|- | |||
|237. claudiu.tarziu@senat.ro | |||
|- | |||
|238. gabriel.mutu@senat.ro | |||
|- | |||
|239. septimiu.bourceanu@senat.ro | |||
|- | |||
|240. andrei.busuioc@senat.ro | |||
|- | |||
|241. mara.calista@cdep.ro | |||
|- | |||
|242. laura.georgescu@senat.ro | |||
|- | |||
|243. remus.negoi@senat.ro | |||
|- | |||
|244. cristian.ghica@senat.ro | |||
|- | |||
|245. claudiu.nasui@cdep.ro | |||
|- | |||
|246. andrei.lupu@cdep.ro | |||
|- | |||
|247. pavel.popescu@cdep.ro | |||
|- | |||
|248. alfred.simonis@cdep.ro | |||
|- | |||
|249. calin.bota@cdep.ro | |||
|- | |||
|250. florin.alexe@cdep.ro | |||
|- | |||
|251. dumitrina.mitrea@cdep.ro | |||
|- | |||
|252. kabinet.csepandrea@rmdsz.ro | |||
|- | |||
|253. raoul.trifan@senat.ro | |||
|- | |||
|254. simina.tulbure@cdep.ro | |||
|- | |||
|255. secretariat@per.ro | |||
|- | |||
|256. cristina.pruna@cdep.ro | |||
|- | |||
|257. iulian.bulai@cdep.ro | |||
|- | |||
|258. alin.colesa@cdep.ro | |||
|- | |||
|259. nicu.falcoi@cdep.ro | |||
|- | |||
|260. costel.vicol@senat.ro | |||
|- | |||
|261. titi.stoica@cdep.ro | |||
|- | |||
|262. maricel.popa@senat.ro | |||
|- | |||
|263. mihail.genoiu@senat.ro | |||
|- | |||
|264. leonard.azamfirei@senat.ro | |||
|- | |||
|265. marius.toanchina@senat.ro | |||
|- | |||
|266. brian.cristian@cdep.ro | |||
|- | |||
|267. boris.volosatii@cdep.ro | |||
|- | |||
|268. radu.miruta@cdep.ro | |||
|- | |||
|269. gabriela.horga@cdep.ro | |||
|- | |||
|270. ana.predescu@cdep.ro | |||
|- | |||
|271. vasile.nagy@cdep.ro | |||
|- | |||
|272. ringo.damureanu@cdep.ro | |||
|- | |||
|273. cristian.ichim@cdep.ro | |||
|- | |||
|274. cabinet.ministru@mmediu.ro | |||
|- | |||
|275. catalin.tenita@cdep.ro | |||
|- | |||
|276. george.scarlat@ymail.com | |||
|- | |||
|277. stefan.palarie@senat.ro | |||
|- | |||
|278. oana.ozmen@cdep.ro | |||
|- | |||
|279. sabin.sarmas@cdep.ro | |||
|- | |||
|280. george.simion@cdep.ro | |||
|- | |||
|281. diana.stoica@cdep.ro | |||
|- | |||
|282. cristinel.berea@senat.ro | |||
|- | |||
|283. info@partidulaur.ro | |||
|- | |||
|284. cabinetsenatorpistru@gmail.com | |||
|- | |||
|285. senator.psd.bacau@gmail.com | |||
|- | |||
|286. senator.romascanu@gmail.com | |||
|- | |||
|287. tarsugabriela83@gmail.com | |||
|- | |||
|288. mscimpeanu@yahoo.fr | |||
|- | |||
|289. senator@lilianasbirnea.ro | |||
|- | |||
|290. centru@partidulromaniamare.ro | |||
|- | |||
|291. secretariat@partidulnouaromanie.ro | |||
|- | |||
|292. cristian.seidler@cdep.ro | |||
|- | |||
|293. diana.iovanovici-sosoaca@senat.ro | |||
|- | |||
|294. evdochia.aelenei@senat.ro | |||
|- | |||
|295. cristian.niculescu-tagarlas@senat.ro | |||
|- | |||
|296. office@antallorant.ro | |||
|- | |||
|297. kovacsirenke2004@yahoo.com | |||
|- | |||
|298. roberta.anastase.cdep@gmail.com | |||
|- | |||
|299. irineu.darau@senat.ro | |||
|- | |||
|300. adrian.streinu-cercel@senat.ro | |||
|- | |||
|301. sorin.mateescu@senat.ro | |||
|- | |||
|302. sorin.lavric@senat.ro | |||
|- | |||
|303. mircea.daneasa@senat.ro | |||
|- | |||
|304. razvancuc@yahoo.com | |||
|- | |||
|305. valentin.cioromelea@senat.ro | |||
|- | |||
|306. radu.mihail@senat.ro | |||
|- | |||
|307. cosmin.poteras@senat.ro | |||
|- | |||
|308. nickneagu@yahoo.com | |||
|- | |||
|309. orosnadrian@yahoo.com | |||
|- | |||
|310. felixstroe55@yahoo.com | |||
|- | |||
|311. contact@pmp3.ro | |||
|- | |||
|312. cabinetluciantrufin@gmail.com | |||
|- | |||
|313. giorgiana.ionitescu@gmail.com | |||
|- | |||
|314. senatorstocheci@gmail.com | |||
|- | |||
|315. cristian.sologon@gmail.com | |||
|- | |||
|316. pnl.filiala.bn@gmail.com | |||
|- | |||
|317. ionmarcelciolacu@gmail.com | |||
|- | |||
|318. cristinel.rujan@gmail.com | |||
|- | |||
|319. nelu.denes@gmail.com | |||
|- | |||
|320. info@fdgr.ro | |||
|- | |||
|321. senator.banuclaudia@gmail.com | |||
|- | |||
|322. contact@partidulverde.ro | |||
|- | |||
|323. cabinetsenatorialeugentapu@gmail.com | |||
|- | |||
|324. contact@alternativadreapta.ro | |||
|- | |||
|325. secretariat@pntcd.ro | |||
|- | |||
|326. comunicare@usr.ro | |||
|- | |||
|327. cabinetsenat.pandeaciprian@gmail.com | |||
|- | |||
|328. ovidiu.gant@cdep.ro | |||
|- | |||
|329. cristian.popescu@cdep.ro | |||
|- | |||
|330. dreapta.liberala@gmail.com | |||
|- | |||
|331. liviuvoiculescu81@yahoo.ro | |||
|- | |||
|332. rares_enescu@yahoo.com | |||
|- | |||
|333. ana.catauta@cdep.ro | |||
|- | |||
|334. dn_bica@yahoo.com | |||
|- | |||
|335. mihai.badea@cdep.ro | |||
|- | |||
|336. cristianachitei@gmail.com | |||
|- | |||
|337. costel_zara@yahoo.com | |||
|- | |||
|338. iulius.firczak@cdep.ro | |||
|- | |||
|339. daniel.florea@cdep.ro | |||
|- | |||
|340. cabinet@victorilie.ro | |||
|- | |||
|341. denisa.neagu@cdep.ro | |||
|- | |||
|342. psdsenat2016@gmail.com | |||
|- | |||
|343. lautaruhd@yahoo.com | |||
|- | |||
|344. sorin.moldovan@cdep.ro | |||
|- | |||
|345. alin.apostol@cdep.ro | |||
|} | |||
[[Categorie:NWOM]] | [[Categorie:NWOM]] | ||
__FORTEAZACUPRINS__ |
Versiunea curentă din 4 august 2024 15:17
Prima slujbă de ordin religios (MEDIAWRITE) a Imperiului, care se află și este în spiritul principiilor Noii Ordini Mondiale. În cadrul slujbei au fost invitați marea majoritate a deputaților și senatorilor din Parlamentul României, precum și toate formațiunile politice din România. De asemenea, invitația la slujba de ordin religios a fost transmisă către marea majoritate a fomațiunilor politice din România.
Înregistrarea video a slujbei de ordin religios
Aici poți vizualiza slujba de ordin religios:
Prezentarea planurilor Sfântului Imperiu susținută în cadrul slujbei
Aici poți accesa documentul/actul prezentat în cadrul slujbei https://docs.google.com/presentation/d/1amhqq14BXnvtQSuBc-e5IbEsbZPBiPicTsGgnuPCH0k/edit?usp=sharing
Lista demnitarilor, a senatorilor și deputaților care au participat
Lista celor cărora li s-au adus la cunoștință directivele Noua Ordine Mondială, ce au fost prezentate în cadrul slujbei de ordin religios, directive ce au fost publicate în Monitorul Oficial al Noii Ordini Mondiale.
1. daniel.rusu@cdep.ro |
2. beniamin.todosiu@cdep.ro |
3. glad.varga@cdep.ro |
4. adrian.wiener@cdep.ro |
5. simona.bucuraoprescu@cdep.ro |
6. mircia.chelaru@cdep.ro |
7. daniel.constantin@cdep.ro |
8. nicolae.georgescu@cdep.ro |
9. ionut.mosteanu@cdep.ro |
10. antonio.andrusceac@cdep.ro |
11. catalina.ciofu@cdep.ro |
12. mircea.fechet@cdep.ro |
13. teodor.lazar@cdep.ro |
14. rozalia.biro@cdep.ro |
15. steluta.cataniciu@cdep.ro |
16. ioan.cupsa@cdep.ro |
17. silviu.dehelean@cdep.ro |
18. mihai.lasca@cdep.ro |
19. ioan.mang@cdep.ro |
20. bogdan.ivan@cdep.ro |
21. lorant.sas@cdep.ro |
22. suciuvd@cdep.ro |
23. marius.budai@cdep.ro |
24. andrei.dranca@cdep.ro |
25. radu.gradinaru@cdep.ro |
26. gabriel.andronache@cdep.ro |
27. mitrutflucus@cdep.ro |
28. andrei.miftode@cdep.ro |
29. francisc.toba@cdep.ro |
30. cristina.vecerdi@cdep.ro |
31. ciprian.ciubuc@cdep.ro |
32. gabriel.avramescu@cdep.ro |
33. nicolae.roman@cdep.ro |
34. emanuel.ungureanu@cdep.ro |
35. calin.balabasciuc@cdep.ro |
36. dumitru.coarna@cdep.ro |
37. patriciu.achimas@cdep.ro |
38. cristina.burciu@cdep.ro |
39. botond.csoma@cdep.ro |
40. radu.moisin@cdep.ro |
41. oana.murariu@cdep.ro |
42. danut.aelenei@cdep.ro |
43. mirceabanias@cdep.ro |
44. bogdan.bola@cdep.ro |
45. cristina.dumitrache@cdep.ro |
46. dumitru.focsa@cdep.ro |
47. stelian.ion@cdep.ro |
48. lucian.lungoci@cdep.ro |
49. cristina.rizea@cdep.ro |
50. mariushoriatutuianu@cdep.ro |
51. zoltan.miklos@cdep.ro |
52. liviu.balint@cdep.ro |
53. daniel.blaga@cdep.ro |
54. gabriel.plaiasu@cdep.ro |
55. radu.popa@cdep.ro |
56. marian.tachianu@cdep.ro |
57. ioan.vulpescu@cdep.ro |
58. iulian.badea@cdep.ro |
59. daniel.gheba@cdep.ro |
60. eliza.peta@cdep.ro |
61. alexandra.presura@cdep.ro |
62. ionut.stroe@cdep.ro |
63. alina.tanasescu@cdep.ro |
64. laura.vicol@cdep.ro |
65. sorin.muncaciu@cdep.ro |
66. bogdan.rodeanu@cdep.ro |
67. viorica.sandu@cdep.ro |
68. george.stanga@cdep.ro |
69. marian.mina@cdep.ro |
70. dan.vilceanu@cdep.ro |
71. gabor.hajdu@cdep.ro |
72. kelemenhunor@cdep.ro |
73. anamaria.gavrila@cdep.ro |
74. pollyanna.hangan@cdep.ro |
75. vetuta.stanescu@cdep.ro |
76. rodica.barcari@cdep.ro |
77. stefan.musoiu@cdep.ro |
78. titus.paunescu@cdep.ro |
79. mihail.albisteanu@cdep.ro |
80. monica.berescu@cdep.ro |
81. cosette.chichirau@cdep.ro |
82. vasile.citea@cdep.ro |
83. filip.havarneanu@cdep.ro |
84. cristian.ivanuta@cdep.ro |
85. silviu.macovei@cdep.ro |
86. alexandru.muraru@cdep.ro |
87. sorin.nacuta@cdep.ro |
88. marius.ostaficiuc@cdep.ro |
89. oana.cambera@cdep.ro |
90. daniel.gheorghe@cdep.ro |
91. daniel.ghita@cdep.ro |
92. gianina.serban@cdep.ro |
93. norbert.apjok@cdep.ro |
94. darius.pop@cdep.ro |
95. gheorghe.simon@cdep.ro |
96. virgil.popescu@cdep.ro |
97. adrian.giurgiu@cdep.ro |
98. ervin.molnar@cdep.ro |
99. dan.tanasa@cdep.ro |
100. oana.bulai@cdep.ro |
101. corneliu.cozmanciuc@cdep.ro |
102. laurentiu.leoreanu@cdep.ro |
103. remus.munteanu@cdep.ro |
104. florin.barbu@cdep.ro |
105. adrian.chesnoiu@cdep.ro |
106. marius.iancu@cdep.ro |
107. gigel.stirbu@cdep.ro |
108. adrian.axinia@cdep.ro |
109. gratiela.gavrilescu@cdep.ro |
110. george.ionescu@cdep.ro |
111. rodica.paraschiv@cdep.ro |
112. mihai.politeanu@cdep.ro |
113. catalin.predoiu@cdep.ro |
114. bogdan.toader@cdep.ro |
115. adrian.cozma@cdep.ro |
116. radu.panait@cdep.ro |
117. lucian.bode@cdep.ro |
118. florian.neaga@cdep.ro |
119. alin.prunean@cdep.ro |
120. denes.seres@cdep.ro |
121. dan.barna@cdep.ro |
122. sebastian.suciu@cdep.ro |
123. constantin.sovaiala@cdep.ro |
124. raluca.turcan@cdep.ro |
125. dorel.acatrinei@cdep.ro |
126. ioan.balan@cdep.ro |
127. eugen.bejinariu@cdep.ro |
128. radu.ciornei@cdep.ro |
129. angelica.fador@cdep.ro |
130. bogdan.gheorghiu@cdep.ro |
131. florin.puscasu@cdep.ro |
132. soldan.gheorghe@cdep.ro |
133. costel.barbu@cdep.ro |
134. florica.calota@cdep.ro |
135. florin.piper@cdep.ro |
136. catalin.drula@cdep.ro |
137. marilen.pirtea@cdep.ro |
138. cabinet.presedinte@cdep.ro |
139. cosmin.sandru@cdep.ro |
140. daniel.toda@cdep.ro |
141. mirela.furtuna@cdep.ro |
142. george.siscu@cdep.ro |
143. eugen.terente@cdep.ro |
144. mihai.botez@cdep.ro |
145. raisa.enachi@cdep.ro |
146. adrian.solomon@cdep.ro |
147. nelu.tataru@cdep.ro |
148. cristian.buican@cdep.ro |
149. laurentiu.cazan@cdep.ro |
150. stefan.popa@cdep.ro |
151. georgebadiu@cdep.ro |
152. sebastian.burduja@cdep.ro |
153. diana.buzoianu@cdep.ro |
154. carmen.moldovan@cdep.ro |
155. tudor.pop@cdep.ro |
156. alexandru.rafila@cdep.ro |
157. cristina.traila@cdep.ro |
158. diana.tusa@cdep.ro |
159. oana.toiu@cdep.ro |
160. valentin.fagarasian@cdep.ro |
161. iulian.lorincz@cdep.ro |
162. ognean.cristici@cdep.ro |
163. slobodan.ghera@cdep.ro |
164. ibram.iusein@cdep.ro |
165. varujan@cdep.ro |
166. bogdan.stoica@cdep.ro |
167. silviu.vexler@cdep.ro |
168. gabriel.zisopol@cdep.ro |
169. cabinetparlamentar.sorinvlasin@yahoo.com |
170. turos.lorand@senat.ro |
171. paul.stanescu@senat.ro |
172. simona.spataru@senat.ro |
173. sebastian.raducanu@senat.ro |
174. vlad.pufu@senat.ro |
175. ion.prioteasa@senat.ro |
176. dragos.popescu@senat.ro |
177. nicoleta.pauliuc@senat.ro |
178. aurel.oprinoiu@senat.ro |
179. ionut.neagu@senat.ro |
180. claudiu.muresan@senat.ro |
181. olt@psd.ro |
182. ion.mircescu@senat.ro |
183. Gheorghita.mindruta@senat.ro |
184. mehedinti@psd.ro |
185. mateybogdan100@yahoo.com |
186. alfred.mihai@senat.ro |
187. maziluliviulucian@yahoo.com |
188. laszloattila.iroda.birou@gmail.com |
189. raluca.ioan@senat.ro |
190. marius.humelnicu@senat.ro |
191. fejer.laszlo-odon@senat.ro |
192. marius_dunca@yahoo.com |
193. silvia.dinica@senat.ro |
194. vasile.dincu@senat.ro |
195. ioan.cristina@senat.ro |
196. dancristescu2003@yahoo.com |
197. ioanadenisa91@yahoo.com |
198. nicusor.cionoiu@senat.ro |
199. giorgi_andra89@yahoo.com |
200. robert.cazanciuc@senat.ro |
201. cristian.bordei@senat.ro |
202. virgil.marius.bob@senat.ro |
203. rodica.boanca@senat.ro |
204. iulian.bica@senat.ro |
205. viorel.badea@senat.ro |
206. contact@alde.ro |
207. office@dzscr.ro |
208. office@dompolski.ro |
209. secretariat@proromail.ro |
210. info@nouadreapta.org |
211. contat@taranistii.eu |
212. partidaromilor_secretariat@yahoo.com |
213. office@rmdsz.ro |
214. contact@pnl.ro |
215. andi.grosaru@cdep.ro |
216. marian.lazar@cdep.ro |
217. pnl@senat.ro |
218. angel.tilvar@senat.ro |
219. senatorbacau@gmail.com |
220. andrei.postica@senat.ro |
221. ion.rotaru@senat.ro |
222. adrian.hatos@senat.ro |
223. gheorghe.catana@senat.ro |
224. karoly.csaszar@senat.ro |
225. dorinel.cosma@senat.ro |
226. monica.anisie@senat.ro |
227. viorel.baltaretu@cdep.ro |
228. violeta.alexandru@cdep.ro |
229. dan.ivan@senat.ro |
230. matiescalin@yahoo.ro |
231. lilian.scripnic@cdep.ro |
232. oana.florea@cdep.ro |
233. tudor.benga@cdep.ro |
234. maya.teodoroiu@cdep.ro |
235. sebastian.cernic@senat.ro |
236. psd@psd.ro |
237. claudiu.tarziu@senat.ro |
238. gabriel.mutu@senat.ro |
239. septimiu.bourceanu@senat.ro |
240. andrei.busuioc@senat.ro |
241. mara.calista@cdep.ro |
242. laura.georgescu@senat.ro |
243. remus.negoi@senat.ro |
244. cristian.ghica@senat.ro |
245. claudiu.nasui@cdep.ro |
246. andrei.lupu@cdep.ro |
247. pavel.popescu@cdep.ro |
248. alfred.simonis@cdep.ro |
249. calin.bota@cdep.ro |
250. florin.alexe@cdep.ro |
251. dumitrina.mitrea@cdep.ro |
252. kabinet.csepandrea@rmdsz.ro |
253. raoul.trifan@senat.ro |
254. simina.tulbure@cdep.ro |
255. secretariat@per.ro |
256. cristina.pruna@cdep.ro |
257. iulian.bulai@cdep.ro |
258. alin.colesa@cdep.ro |
259. nicu.falcoi@cdep.ro |
260. costel.vicol@senat.ro |
261. titi.stoica@cdep.ro |
262. maricel.popa@senat.ro |
263. mihail.genoiu@senat.ro |
264. leonard.azamfirei@senat.ro |
265. marius.toanchina@senat.ro |
266. brian.cristian@cdep.ro |
267. boris.volosatii@cdep.ro |
268. radu.miruta@cdep.ro |
269. gabriela.horga@cdep.ro |
270. ana.predescu@cdep.ro |
271. vasile.nagy@cdep.ro |
272. ringo.damureanu@cdep.ro |
273. cristian.ichim@cdep.ro |
274. cabinet.ministru@mmediu.ro |
275. catalin.tenita@cdep.ro |
276. george.scarlat@ymail.com |
277. stefan.palarie@senat.ro |
278. oana.ozmen@cdep.ro |
279. sabin.sarmas@cdep.ro |
280. george.simion@cdep.ro |
281. diana.stoica@cdep.ro |
282. cristinel.berea@senat.ro |
283. info@partidulaur.ro |
284. cabinetsenatorpistru@gmail.com |
285. senator.psd.bacau@gmail.com |
286. senator.romascanu@gmail.com |
287. tarsugabriela83@gmail.com |
288. mscimpeanu@yahoo.fr |
289. senator@lilianasbirnea.ro |
290. centru@partidulromaniamare.ro |
291. secretariat@partidulnouaromanie.ro |
292. cristian.seidler@cdep.ro |
293. diana.iovanovici-sosoaca@senat.ro |
294. evdochia.aelenei@senat.ro |
295. cristian.niculescu-tagarlas@senat.ro |
296. office@antallorant.ro |
297. kovacsirenke2004@yahoo.com |
298. roberta.anastase.cdep@gmail.com |
299. irineu.darau@senat.ro |
300. adrian.streinu-cercel@senat.ro |
301. sorin.mateescu@senat.ro |
302. sorin.lavric@senat.ro |
303. mircea.daneasa@senat.ro |
304. razvancuc@yahoo.com |
305. valentin.cioromelea@senat.ro |
306. radu.mihail@senat.ro |
307. cosmin.poteras@senat.ro |
308. nickneagu@yahoo.com |
309. orosnadrian@yahoo.com |
310. felixstroe55@yahoo.com |
311. contact@pmp3.ro |
312. cabinetluciantrufin@gmail.com |
313. giorgiana.ionitescu@gmail.com |
314. senatorstocheci@gmail.com |
315. cristian.sologon@gmail.com |
316. pnl.filiala.bn@gmail.com |
317. ionmarcelciolacu@gmail.com |
318. cristinel.rujan@gmail.com |
319. nelu.denes@gmail.com |
320. info@fdgr.ro |
321. senator.banuclaudia@gmail.com |
322. contact@partidulverde.ro |
323. cabinetsenatorialeugentapu@gmail.com |
324. contact@alternativadreapta.ro |
325. secretariat@pntcd.ro |
326. comunicare@usr.ro |
327. cabinetsenat.pandeaciprian@gmail.com |
328. ovidiu.gant@cdep.ro |
329. cristian.popescu@cdep.ro |
330. dreapta.liberala@gmail.com |
331. liviuvoiculescu81@yahoo.ro |
332. rares_enescu@yahoo.com |
333. ana.catauta@cdep.ro |
334. dn_bica@yahoo.com |
335. mihai.badea@cdep.ro |
336. cristianachitei@gmail.com |
337. costel_zara@yahoo.com |
338. iulius.firczak@cdep.ro |
339. daniel.florea@cdep.ro |
340. cabinet@victorilie.ro |
341. denisa.neagu@cdep.ro |
342. psdsenat2016@gmail.com |
343. lautaruhd@yahoo.com |
344. sorin.moldovan@cdep.ro |
345. alin.apostol@cdep.ro |